Ish-konkurentja e ‘Përputhen’ po bëhet nënë për herë të parë?

By

Fjorela Peto ishte një nga ish-konkurrentet me rrugëtimin më të shkurtër në programin “Përputhen’.

Ajo mori vendimin për tu larguar nga programi disa puntata jo larg pas fillimit të tij, pasi kishte gjetur dashurinë e jetës jashtë dhe dëshironte t’i qëndronte besnike.

View this post on Instagram

A post shared by Fjorela Peto (@fjorela__peto)

“Mendjen e kam te njohja jashtë se sa tek djemtë këtu”, u shpreh Fjorela para largimit.

Disa burime pranë familjes së ish-konkurrentes kanë zbuluar se Fjorela po jeton ditët e saj më të lumtura pasi është në pritje të ëmbël, raportojnë portalet e Tiranës. Fjorela dhe partneri i saj i cili jeton jashtë vendit, thuhet se së shpejti do të kurorëzohen dhe do të jetojnë në shtetin e Belgjikës së bashku.

Artikuj të ngjashëm