Këngëtarja e njohur konfirmon lidhjen e re

By

Këngëtarja Adele dhe agjenti i LeBron James, Rich Paul, kanë konfirmuar romancën e tyre pasi u panë teksa shijonin një takim të në një restorant në New York.

Në disa fotografiti të publikuara çifti u panë në krahët e njëri tjetrit.

Ky takim erdhi pak ditë pasi u përfol shumë që mund të kishte diçka mes tyre meqë dyshja u panë bashkë duke ndjekur një ndeshje basketbolli.

Artikuj të ngjashëm