Ky njoftim do t’i ‘mërzisë’ adhuruesit e Yll Limanit (FOTO)

By

Yll Limani ka njoftuar përmes një postimi se kënga ‘Me jetu’ nuk do të lansohet në YouTube.

Kënga të cilën artisti e publikoi për ditëlindje, ka dalë vetëm në Spotify dhe deri në një moment tjetër, do të mbetet kështu.

”Për të gjithë ju që më keni pyetur nëse kënga do dalë në youtube, përgjigja ime është jo, më falni, faleminderit dhe ju dua”, shkroi Ylli./Prive.al

Artikuj të ngjashëm