Intervista e parë e Norës pas lindjes. Flet për Renee dhe Erën (Video)

By

Këngëtarja Nora Istrefi para pak jave është bërë nënë dhe ka sjellur në jetë vajzën e saj, Renee. Pas pak ditësh pushimë artistja ka dhënë intervistën e parë për Priven.

Nora ka treguar që prioritet tani e tutje është vajza e saj por që nuk do rri larg fansave.

Së fundmi këngëtarja ka lançuar ‘Bamboleo’ e cila u kritikua se ishte shumë i thjeshtë si videoklip por Nora ka treguar se ëshë lodhur nga investimi i madh që bëhet dhe ka dashur të publikoj një këngë të bukur dhe të thjeshtë.

Ndërsa përderisa Nora po pushon, motra e saj Era po tregohet mjaft e suksesshme dhe shumë e kërkuar. E pyetur se a ndjen xhelozinë apo krenari për Erën, Istrefi ka treguar se mburret me çdo hap të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm