Bora u bë bashkë me ish-partnerin për këtë arsye

By

Sot ka qenë një ditë e veçantë për prezantuesen Bora Zemani.

Djali i saj, Arbori ka pasur në shkollë festën e abetares.

I vogli i shtëpisë e ka mbaruar me sukses klasën e parë duke sjellë emocione për prindërit.

View this post on Instagram

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Bora përmes një postimi ka ndarë përjetimet e saj duke u shprehur:

Sa shpejt u rrite o Arbor! Per cdo gje te re tenden mendoj “kjo eshte dita me e bukur e jetes”. Edhe sot e mendova…te pakten per gjysmen e festes qe arrita te qetesohesha se ne fillim cdo gje ishte turbull nga lotet dhe emocionet e bukura. Sa krenar jemi per ty Arbor!

Kjo festë njëherësh e ka bërë bashkë prezantuesen me ish-partnerin e saj, DJ Vinin.

Të dy kanë pozuar bashkë në këtë moment të shënuar të djalit të tyre duke dëshmuar edhe kësaj radhe se janë ish-çift model për raportin që mbajnë pas ndarjes kur në mes është një fëmijë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm