Stresi zbulon sa këngë i ka kushtuar Keisit, thotë se për Xhulin nuk do e bënte të njëjtën

By

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Stresi në një bisedë që kishte me Xhulin ka zbuluar se në karrierën e tij muzikore plot dy këngë ia ka kushtuar ish partneres së tij, Kejsit.

Madje, Stresi është zotuar se dedikim me anë të një këngë nuk do t’i bënte Xhulit.

“Këngën e kam bërë për krejt shpinë, ka qenë ideja ime dhe e kam shkruar i pari dhe do të dal për ta lënë një mesazh të mirë, por s’është personale për ty (Xhuli). Dy këngë personale ia kam kushtuar Kejsit, ty s’mund të të kushtoj këngë. Kjo do të jetë Kosovë-Shqipëri”, ka thënë Stresi.

 

Artikuj të ngjashëm