Adelina Tahiri ndër lot rrëfen arsyen e ndjerë pse ajo nuk bëri dasmë kur u martua

By

Para tri vitesh, këngëtarja Adelina Tahiri kurorëzoi lidhjen e saj me milionerin Serjoza Markov me martesë.

Përmes disa fotove të publikuara në Instagram, Adelina deklaroi vetë se mori propozimin e fejesës në Vjenë, duke treguar edhe unazën super të shtrenjtë.

Publiku ishte kureshtar se pse ajo dhe Markov nuk bënë një dasmë të madhe e glamuroze, duke ditur faktin se një gjë të tillë çifti mund ta përballonte financiarisht.

Por ka një arsye shumë të ndjerë, se pse këngëtarja zgjodhi të mos e bënte një hap të tillë.

Në një intervistë, ajo tregon arsyen dhe përfundon e përlotur. Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm