Iggy refuzon idenë e Rita Orës!

By

Rita Ora ka shprehur dëshirë që të krijoj një version modern të këngës ‘Lady Marmalade’. Për ta realizuar këtë projekt ajo tha se do dëshironte ta bëntë me Iggy Azalea, Miley Cyros e Charlie XCX.

Mirëpo, këtë ide nuk po e përkrahin koleget e Ritës. Iggy në tëitter ka shkruar që nuk dëshiron të baj këtë këngë pasiqë është ikonike dhe duhet të mbetet e pa prekur.

Pozitive nuk është treguar as Charlie XCX teksa pritet edhe reagimi  i këngëtares Miley Cyrus./Prive.al

Artikuj të ngjashëm