Pasi zyrtarizoi lidhjen me Adisin, kjo është marrëdhënia e Fifit me Adrolën

By

Fifi tashmë e ka zyrtarizuar lidhjen me Adis Patushin, ish-burrin e Adrola Dushit.

Pasi modelja pëlqeu videon e momentit të puthjes së çiftit të ri, të njëjtën e ka bërë edhe Fifi.

Adrola ndau në Instagram fotografi me djalin në Disney Land, dhe tërë postimin e pëlqeu artistja.

Me sa duket ato kanë marrëdhënie të mira, edhe pse historia e Adrolës me Adisin tashmë ka mbaruar që një kohë të gjatë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm