Pas Loredanës, a e sheh veten të martuar sërish Mozziku?

By

Pas ndarjes nga Loredana, ish-bashkëshortja e tij me të cilën ndan një vajzë, Mozzik ka thënë se beson sërish në dashuri.

Reperi i njohur, më i komentuari për momentin në trojet shqiptare, rrëfeu shumë gjëra rreth vetes dhe jetës së tij në një intervistë ekskluzive në emisionin NIN në Klan Kosova.

Por, a e sheh veten të martuar sërish Mozziku, në një të ardhme të afërt?

Reperi iu përgjigj kësaj pyetje dhe madje tha atë që shumë prej nesh mbase nuk e prisnim.

Në videon e mëposhtme, në rubrikën “Haje ose Thuaje”, Mozziku tregoi edhe kë ka votuar për Kryeministër të Kosovës si dhe çfarë mendon të realizojë në të ardhmen./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm