Rita pozoi si lepurushe për pashkë, fansat e kryqëzojnë: Nuk je në Playboy!

By

Këngëtarja Rita Ora për festën e pashkëve, publikoi një fotografi shumë të veçantë!

Ajo kishte vendosur të pozonte vetëm në mbathje e në koka u shfaq me një rreth me veshë lepurshi. Pa dyshim, një pamje atraktive dhe seksi!

Por fotografia e Rita Orës, nuk iu pëlqeu edhe shumë fansave të saj, që e komentuan shumë këtë imazh seksi.

Rita, i thanë ata, nuk je duke pozuar për Playboy, janë pashkët…

Po ashtu, dikush tjetër i shkruante se kjo që ka bërë Rita, shfaqë mosrespekt ngase festa është spirituale. /Prive.al

View this post on Instagram

Happy Easter 🐣

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm