Konfirmohet bashkëpunimi i Gold AG me Eni dhe Greta Koçin

By

Para pak dite u përfol për një bashkëpunim të mundshëm mes Gold AG, Eni dhe Greta Koçit. Kjo u aludua nga një fotografi e përbashkët që publikoi Arian Agushi në instagram.

Por nuk vonoi shumë dhe reperi e konfirmoi përmes profilit të tij në facebook ku shkroi që së shpejti vjen bashkëpunimi me motrat Koçi.

Para pak jave, Gold AG solli ‘Mas Miri’ me Gretën që arriti miliona shikime për një kohë të shkurtër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm