Bleona godet me një fotografi nudo

By

Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti, nuk e ka problem të dalë nudo sa herë ia do qejfi.

Dhe më pas realizon fotografi, përmes së cilave e dëshmon se gëzon forma të përkryera trupore.

Bleona e cila është 38 vjeçare, nuk po e lë aspak moshën t’i triumfojë pamjes së saj të freskët dhe këtë mund ta shohim në secilin imazh që ajo publikon në rrjetet sociale.

Në imazhin e parafundit që publikoi, të realizuar 13-të vjet më parë, ajo duket identike si sot dhe nuk ka luajtur fare as me peshë e as me ndonjë rrudhë në fytyrë. Duket sikur ka gjetur eliksirin e rinisë. /Prive.al

If you want something real STOP entertaining temporary #people #clowns

A post shared by Bleona (@iambleona) on

Artikuj të ngjashëm