Fejohet futbollisti Agim Zeka

By

Futbollisti Agim Zeka është fejuar.

Sportisti i ekipit “Austria Wien” dhe e dashura e tij, Nora Peci i kanë thënë po njëri-tjetrit.

22-vjeçari i cili është vëllai i Majlinda Zekës, ish-partneres së Majk ceremoninë e ka zhvilluar mbrëmë në një rreth të ngushtë të familjarëve.

Me trashëgime çifti! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Agim Zeka (@agim__zeka)

Artikuj të ngjashëm