I dha 46 milionë për shtëpinë e tyre, Ellen blen shtëpinë e burrit më seksi në botë

By

Adam Levine, këngëtari i grupit Maroon 5 dhe gruaja e tij Behati Prinsloo po shpërngulen!

Këngëtari e njëkohësisht “Burri më seksi në botë 2013” dhe gruaja e tij modele shitën shtëpinë e tyre në Beverly Hills për 45 milionë dollarë.

E ata qe e blenë janë Ellen DeGeneres dhe Portia Rossi!

Shtëpia përfshin mbi 10,000 metra katror, me dy kuzhina, disa bare, kinema dhe palestër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm