Kush është ‘katilja’ e Gjestit?

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar Gjesti ka publikuar këngën e tij të re.

Kënga titullohet “Katile” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm