Taylor Swift kapet mat me të dashurin dhe duken tejet simpatik bashkë

By

Taylor Swift dhe Joe Alwyn po shijojnë një mëngjes romantik në Qytetin e Dritave, në Paris, Francë.

Çifti që janë bashkë që një kohë të gjatë janë parë duke shëtitur rrugët e qytetit dhe duke ngrënë mëngjes në “Cafe de Flore”.

Taylor dhe Joe udhëtuan për në Paris pasi ajo kishte shfaqje në “The Graham Norton Shoë”.

Edhe pse ajo nuk ka bërë publike ndonjë detaj për publikimin e albumit të ri, ajo ka dhënë shenja në rrjete sociale se si do të quhet albumi i ri.

 

Artikuj të ngjashëm