Aktivizohet edhe Onat: Gati projekti i ri, duet me këngëtarin e njohur

By

Djemtë e Babastars duket se janë aktivizuar shumë për projekte të reja këtë vit.

Krahas këngëve bashkë, duetet janë zgjeruar edhe përtej grupit.

Pak kohë më parë u bë i ditur një bashkim forcash mes Skivit dhe Genës, por duket se anash nuk do të mbetet as Onat.

Prive.al ka arritur të konfirmojë projektin e ri të reperit që do jetë në bashkëpunim me Adrian Gaxhën e Brick Records.

Detajet tjera priten të bëhen të ditura së shpejti… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm