I dashuri i Dua Lipës vendos shqiponjën e madhe në rrobat e tij (FOTO)

By

Kur Dua Lipa erdhi në Kosovë për festivalin Sunny Hill, mediave iu ra në sy edhe i dashuri i saj Anwar Hadid, i cili nuk iu nda asaj për asnjë sekondë.

Vëllai i motrave të famshme Gigi dhe Bella Hadid, padyshim se e shoqëroi Duan edhe në festival gjatë tri netëve, duke kërcyer nën tingujt e muzikës shqiptare dhe asaj të huaj.

Pasi këngëtarja me prejardhje shqiptare tashmë është kthyer në Britani të Madhe, ajo publikoi pak më parë një fotografi ku Anwar shihet me një xhaketë të zezë mbrapa së cilës është e vendosur shqiponja.

Më poshtë mund ta shihni fotografinë.

Artikuj të ngjashëm