Capital T ka një arsye të madhe për të festuar në rrjete sociale!

By

Reperi i famshëm shqiptar Capital T, ka një arsye të madhe për të festuar në rrjete sociale.

Data baza e fansave të tij, po shkon duke u zgjeruar çdo ditë e më shumë dhe ai, ka arritur një numër tejet të madh ndjekësish hë instagram.

Kapo tashmë hyn në mesin e yjeve të muzikës që kanë nga një milion ndjekës në këtë rrjet social dhe reperi e ka celebruar këtë ngjarje duke i falënderuar fansat e tij.

Përndryshe, ai sapo ka lansuar këngën “Sytë e tu”, me një klip jashtëzakonisht të veçantë, ndërsa në Shtator po përgatit edhe koncertin e karrierës së tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm