Gjira i këndon dashurisë për Prishtinën (VIDEO)

By

Ashtu siç e paralajmëroi, Gjira ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga titullohet ‘Prishtina’ dhe këngëtarja i këndon dashurisë për qytetin e saj.

Teksti i këngës u shkrua nga Gjira dhe u realizua me videoklip në Prishtinë.

Dëgjojeni të plotë më poshtë! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm