Çka është një gjë tek Adriana nga e cila bezdiset Keith? (VIDEO)

By

Keith, i dashuri i aktores shqiptare Adriana Matoshi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive javë më parë.

Kur do të martohen, çka e bezdis tek Adriana, cili sakrifikon më shumë për lidhjen dhe sa religjioz është?

Këto por jo vetëm, i kuptoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm