Hailey Baldwin del në përkrahje të ish të dashurës së burrit të saj

By

Po e lënë të kaluarën pas?

Hailey Bieber po tregon mbështetje për Selena Gomez dhe miqtë e saj më të mirë, dhe gjithçka është për një kauzë të shkëlqyeshme. Megjithë tensionin e përfolur mes modeles 22-vjeçare Hailey dhe këngëtares 27-vjeçare “Good For You” Selena Gomez, kryesisht për lidhjes së tyre përkatëse me Justin Bieber, duket sikur yjet po e kalojnë me shumë sportivitet.

Image result for justin bieber selena gomez kissing
Selena Gomez dhe Justin Bieber
Image result for justin bieber hailey baldwin kissing
Hailey Baldwin, tani gruaja e Justin Bieber

Të hënën, shoqja e përbashkët e Hailey dhe Selena, Raquelle Stevens hyri në Instagram për të njoftuar nisjen e Vodcast-it të saj, Giving Back Generation. Së bashku me një postim njoftues, Raquelle ndau një fotografi të BFF-ve të saj, duke përfshirë Selena, Courtney Lopez dhe Ashley Cook, të cilat janë një pjesë e sipërmarrjes së re.

“E emocionuar shumë që Episodi 1 i serialit tim të fundit Giving Back Generation është këtu! Në këtë episod ne flasim miqësinë,” Raquelle ndau me ndjekësit e saj. “Ky episod është veçanërisht i veçantë për mua pasi Courtney, Sel dhe Ashley kanë qenë miket e mia gjatë të 20-ave. Ne flasim për atë që do të thotë të mbështesni njëra-tjetrën, të falni dhe të rritemi së bashku. Mezi presim të dëgjoni reagimet tuaja dhe shpresoj të ju frymëzojë.”

Hailey Bieber, Selena Gomez

Që nga dita e hënë, postimi i Raquelle në Instagram ka marrë mbi 10,000 “pëlqime”, përfshirë një nga Hailey.

Kjo lëvizje në mediat sociale vjen pothuajse një vit pasi Hailey ndezi pak bujë në mediat sociale pasi ajo ndoqi aksidentalisht një llogari të fansave të Selena Gomez.

“Hej ju bëra folloë aksidentalisht, më falni!” Hailey i shpjegoi në një mesazh pronarit të llogarisë në nëntor 2018.

Burimi: Elle.com

 

Artikuj të ngjashëm