Princi Harry dhe Dukesha Meghan po mendojnë të shpërngulen

By

Princi Harry dhe Dukesha Meghan po mendojnë të zhvendosen në Kanada, një burim ekskluzivisht zbulon në numrin e ri të Us Weekly.

“Meghan dhe Harry e kanë konsideruar transferimin në Kanada, pasi është pjesë e Commonwealth”, thotë burimi.

Image result for harry and ,meghan

Kalimi në kontinentin e Amerikës së Veriut do të ishte diçka e mirëpritur për ish-aktoren 38-vjeçare, e cila jetonte në Toronto për vite me radhë ndërsa filmonte Suits.

 

Zhvendosja “është një mundësi”, thotë burimi, duke shtuar se “Meghan dhe Harry po e konsiderojnë atë për të ardhmen.”

Image result for harry and ,meghan

Tani për tani, Duka dhe Dukesha e Sussex janë duke shijuar jetën si prindërit e  Archie 5-muajsh në Frogmore Cottage, largë Londrës së zhurmshme.

 

Burimi: Usweekly.com

Artikuj të ngjashëm