Grimeri me famë botërore kalon mbrëmjen në “Zone Club” në Prishtinë!

By

I lidhur ngushtë me vajzat e familjes Jenner, tani ai është ndër grimerët më të famshëm në botë.

Bëhet fjalë për ARIEL TEJADËN, i cili është nga artistët e grimit që punon me vajzat më të famshme në botë si Kylie Jenner, me të cilën përvec se profesionalisht ka edhe lidhje personale meqë është nga miqtë e saj më të mirë.

View this post on Instagram

Pa que highlighter si yo brillo solo😝✨

A post shared by ARIEL (@makeupbyariel) on

Mirëpo Ariel, njihet edhe për shoqëri të ngushtë me Anxhelina Hadërgjonajn, vajzën e Albërie Hadërgjonajt, me të cilën një kohë edhe ka bashkëjetuar.

E mbrëmë Ariel, ka kaluar natën në “Zone Club” në Prishtinë dhe atmosferën e klubit të natës e ka ndarë me miliona ndjekësit e tij në Instagra. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm