Renee po shkon hapave të babait dhe xhaxhait (FOTO)

By

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, me sa duket po shkon drejt muzikës.

Kështu të paktën ka lënë të kuptohet Roberti.

Ai ka postuar vazhdimisht video të vajzës së tij me instrumente muzikore, duke treguar se është në hapa të tij dhe të xhaxhait, Patris Berisha.

Më poshtë mund ta shihni një foto të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm