Si rrallë herë! Leonardo Di Caprio kapet në momente intime me të dashurën

By

Aktori i famshëm amerikan, fitues i çmimit Oscar, Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone, kanë ndarë momente romantike së bashku në një jaht luksoz në Positano të Italisë.

Aktori 44 vjeçar kishte veshur pantallona noti ndërsa e dashura e tij 22 vjeçare, një palë bikine një pjesëshe ndërsa ata po kalojnë shumë kohë së bashku dhe në mes tyre, ka një lodhje goxha seriozë.

Dyshja kanë ikur me pushime në Europë, pas premierë së filmit “Once Upon a Time in Hollyëood”, ku DiCaprio ka njërin nga rolet kryesore.

Më poshtë edhe disa imazhe të çiftit në pushime!

leonardo dicaprio camila morrone hot tub luxury yacht 014332815

leonardo dicaprio camila morrone hot tub luxury yacht 014332815

leonardo dicaprio camila morrone hot tub luxury yacht 014332815

leonardo dicaprio camila morrone hot tub luxury yacht 014332815

Artikuj të ngjashëm