Gent Fatali “shkëlqen” me projektin e tij të ri muzikor “Diamanta”

By

Kënga e fundit e Gentit u publikua në qershor dhe quhet “Pak ma afër”, këngë kjo shumë verore me një videoklip simpatik.

E tash Fatali erdhi me një tjetër projekt muzikor që u publikua sot dhe quhet “Diamanta”.

Për tekstin dhe melodinë u kujdes vetë Genti kurse për produksionin u kujdes APOLLO. Kënga është publikuar bashkë me videoklip, dhe ju mund ta ndiqni më poshtë:

Artikuj të ngjashëm