Erion Veliaj ndan imazhin e ëmbël bashkë me të birin

By

Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa para disa muajsh janë bërë prindër për herë të parë të një djali, të cilin e kanë quajtur Kajan.

Sot, kur djali i tyre ka bërë 6 muaj që ka ardhur në jetë, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka postuar një foto me të birin.

Si ditë pushimi që është sot lali Eri sa duket i ka dhënë pak më shumë kohë vetës për ta marrë shtruar zgjimin e mëngjesit me të birin. me një foto nga krevati, Veliaj shkruan: “Me shokun e ngushtë Kajan.”

Artikuj të ngjashëm