Greta Koçi zbulon datën e publikimit të këngës “Ku gabuam”

By

Këngëtarja Greta Koçi javën e kaluar ishte në Prishtinë për të realizuar videoklipin e këngës më re.

Blackfish Entertainment, kompania që udhëhiqet nga Genc Prelvukaj, ka realizuar pjesën e videos, teksa reperi ka qenë i përfshirë edhe në audio.

Në pjesën muzikore, regjistrimet janë bërë në ‘United Records’ e cila udhëhiqet nga motrat Koçi.

Tashmë është gjithçka gati dhe kënga “Ku gabuam” do të publikohet të hënën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm