Fillon numërimi prapa: Gati dueti i Samantës me Ermalin

By

Para pak dite ka regjistruar videoklipin e këngës së re, në duet me Ermal Fejzullahun.

Teksa sot, Samanta ka zbuluar një nga veshjet e klipit, përmes llogarisë në Instagram.

Kënga e punuar nga Alandy, do të ketë shumë ritëm e teksa teksti i saj është shkruar nga Fifi.

Tashmë, spoti është në montazh dhe lançimi bëhet në javën tjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm