A do takohen Blero dhe Adonisi ?!

By

Kur ishte pyetur në emisionin Wazzup të Klan Kosova se a do ushtronte fitnes tek Adonis Morina, bashkëshorti aktual i ish-gruas së tij, këngëtari Blero Muharremi nuk e kishte përjashtuar këtë mundësi.

‘Nëse është fitnesi i mirë, po’ – pati deklaruar Blero javë më parë.

E për koincidencë në një formë ose tjetër, këngëtari dhe trajneri i fitnesit do bëhen ‘bashkë’ në një aktivitet sportiv.

Bëhet fjalë për mini-maratonën e bamirësisë që do organizohet nga nga dy ikonat e bukurisë, Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada.

Dy palët kanë konfirmuar numrin e blerë, megjithëse Teuta dhe Adonisi janë treguar pak më të hershëm se Blero.

Mbetet të shihet se si do rrjedhin gjërat, që duket se do marrin kahje interesante me 24 Prill. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm