ELVANA MË NË FUND NË ALTAR!

By

Këngëtarja shumë e pëlqyer e cila ka qenë gjithmonë e rezervuar në jetën personale por jo dhe për punët e saj të cilat i ndan me fansat përmes rrjeteve sociale.

Fotografi nga prapaskenat dhe xhirime të ndryshme mund ti gjejmë në llogaritë e saj por së fundmi ka bërë një tjetër postim që të bën të dyshosh.

Në një imazh që ka publikuar ka shkruar ‘Më në fund në altar’.

Nuk ka treguar më shumë detaje rreth këtij shkrimi po besojmë që Gjata do na surprizoj për të mirë./Prive.al

https://instagram.com/p/29QARtQXLG

Artikuj të ngjashëm