Fifi vjen me projektin e ri muzikor “Indiane”

By

Pas suksesit me projektin e saj të fundit “Zogo”, project ky ripërpunim i një kënge të vjetër këngëtarja solli këngëne e re të titulluar “Indiane”.

Ajo këtu shfaqet me një stil shumë të vecantë si në dukje por edhe në këndim.

Tekstin e këngës si gjithnjë e ka shkruar ajo vet dhe për muzikën edhe kujdesur Kledi Bahiti.

Këngën dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm