Gold Ag ka një surprizë për fansat në ditëlindjen e tij (VIDEO)

By

Gold Ag ishte njëri ndër këngëtarët që solli më së shumti këngë gjatë këtij viti.

Artisti u bashkua me emra të ndryshëm të skenës muzikore dhe shpesh herë publikoi projekte edhe solo.

Këtë ritëm, ai nuk e ka ndërmend ta ndalë.

Më 28 korrik kur edhe e feston ditëlindjen, këngëtari ka një surprizë për të gjithë adhuruesit e muzikës së tij.

Se për çka bëhet fjalët, e kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm