Kanye West mbështet Kim Kardashian në hapin e saj të radhës

By

Kanye West është në New York për të ndihmuar fshehurazi Kim Kardashian në koncertin e saj që drejton “Saturday Night Live”.

Reperi dhe ylli Kim Kardashian janë të dy në qytet ndërsa ajo përgatitet të drejtojë shfaqjen e NBC këtë të shtunë.

Ky veprim vjen mes thashethemeve se ish çifti i martuar të cilët janë në proces divorci mund të pajtohen.

Një burim tha, “Kim është nervoze për pritjen e SNL”, është një sfidë e madhe, por ajo është e vendosur të ketë një sukses.

“Kanye po e këshillon në heshtje për performancën e saj, monologun e saj hapës, madje edhe kostumet e saj për shfaqjen”.

Ajo më parë pranoi në Instagram se po ndjente “presionin” për koncertin e madh pasi Debra Messing pyeti pse Kardashian po pret.

Ndërkohë, Kim dhe West kanë vazhduar të dëshmojnë se janë ish miq, duke u takuar për darkë në Malibu javën e kaluar.

Dyshja u panë duke u larguar nga Nobu Malibu pasi kishte darkuar me Tracy Romulus, e cila punon si zyrtare e marketingut në KKW Brands.

Ajo gjithashtu ka qenë shumë mbështetëse për punën e West. Siç raportoi Page Six, Kim u pa në të gjitha ngjarjet e West për albumin e tij të fundit “Donda”, dhe madje u shfaq për të organizuar një rekreacion të dasmës së tyre. Ndërkohë, ai e ka këshilluar atë për markën e saj KKW.

Artikuj të ngjashëm