Jeta personale e Artës në albumin e ri! (Video)

By

Këngëtarja Arta Bajrami në një intervistë për Prive ka promovuar albumin e saj më të ri ‘Victory’. Ky album nga sot është në shitje dhe përmban 10 këngë të gjitha të reja.

Arta ka treguar që nga to, dy do të kenë diçka edhe nga jeta personale.

Albumi ‘Victory’ debutoi me klipin ‘Më fal oj nanë’ që u dha premierë në Prive./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm