Gjon Karrica paralajmëron këngë me titullin më eksplicit të mundshëm (FOTO)

By

Një këngë që nuk është e pazakontë për një profil artisti si ai, pritet të vijë së shpejti.

Këngëtari Gjon Karrica, ka paralajmëruar një këngë e cila pritet të ketë një titull tejet eksplicit dhe provokativ.

Karrica në profilin e tij në Instagram, ka publikuar një fotografi nga një pjesë e klipit të tij që del të dielën, derisa kënga do të quhet: “Kurva”.

Gjoni është i njohur për këngët e tija kontraverse, me klipe interesante dhe tekste që trajtojnë edhe tema të cilat në shoqërinë shqiptare konsiderohen Tabu! /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm