Për herë të parë: Enca rrëfen mosmarrëveshjet me Noizyn (VIDEO)

By

Këngëtarja Enca Haxhia, këtë të hëne vjen në Nd’rrimin e Natës përballë Alaudin Hamitit për një intervistë, ku flet haptazi për të gjitha gjërat e jetës së saj personale dhe profesionale.

Enca flet edhe për mosmarrëveshjet e fundit me reperin Noizy dhe për dashurinë, dhe pse ajo ende nuk ka një të dashur.

Ndiqeni promon e emisionit në videon më poshtë, për më shumë detaje!

Artikuj të ngjashëm