Kë zgjedh Zerka sot: Ronelën apo Samantën?!

By

Young Zerka së fundmi është në fokus të medias për shkak të statusit të tij.

Mes tij dhe Ronelës edhe pse janë brenda një shtëpie muzikore, nuk ka më as komunikim.

“I kam fshirë dhe numrin” – u shpreh Zerka në “Shiko kush luan”.

E në AfterParty të Luanës u vu përballë një tjetër zgjedhje: Ronela (ish e dashura) apo Samanta (me të cilën kishte një konflikt ku thuhej për shkak të prishjes së raporteve së Karavellës e Hajatit në të kaluarën, Zerka u shpreh se Samanta nuk e meritonte famën).

Por mes të dyjave, Young Zerka i shpëtoi pyetjes duke u zgjedhur Rihanën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm