Gjithmonë na befason me pamje, ky është ‘look-u” i Tunës në klipin e ri (FOTO)

By

Rikthimin në skenë e bëri duke sjellë këngën “Chonga” që ishte një projekt mjaft i veçantë nga këngëtarja e famshme shqiptare Tuna Sejdiu.

Ndërsa tani, siç ka zbuluar Prive para disa ditësh, ajo po bashkëpunon me reperin Seven Saraçi për projektin e radhës.

E Tuna që është ndër këngëtaret më të bukura shqiptare, gjithmonë na ka befasuar me pamjen e saj unike e edhe në këtë klip që po përgatit, Tuna do të duket tejet “cool”.

Bionde si gjithmonë dhe me një stil të veçantë në veshje, ajo është ndër të rrallat këngëtare që s’iu kushton rëndësi rrobave firmato por ja një stil tejet origjinal.

Tuna ka publikuar në Instagramin e saj do fotografi, në të cilat prezanton pamjen e klipit të saj më të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm