Kështu duket Dafina Zeqiri sonte në dasmë (FOTO)

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri po vazhdon të qëndrojë në Kosovë.

Pas një periudhë shumë të gjatë larg, përtej oqeanit, Duffy po ç’mallet me familjen e shoqërinë dhe njëkohësisht, po punon edhe për projektet e karrierës.

E mbrëmja e sotme nuk iu rezervua as të parës e as të dytës.

Dafina është bërë pjesë e një dasme.

Pak nga pamja në dasëm, Dafina e ka ndarë përmes rrjeteve sociale ku shfaqet tejet elegante me fustanin që ka zgjedhur.

Shkëlqen, apo jo? /Prive.al

View this post on Instagram

Congrats to @lana.hyseni & @granit.a ❤️ #weddings

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm