Getinjo publikon projektin e tij të ri “Une”

By

Ditë më parë publikoi disa nga pamjet e videoklipit të rij  në llogarinë në Instagram, kurse tani Getinjo ka publikuar zyrtarisht projektin e tij të ri muzikor.

Kënga titullohet “Une” dhe ju mund ta ndiqni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Ndryshe, Mozzik dhe Getinjo kanë nisur të mbajnë bashkë koncerte pasi Mozziku është detyruar të ndërpresë turneun pas ndarjes nga Loredana./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm