Mozzik gjen partneren e re për koncerte

By

Për dy vite Loredana dhe Mozzik ishin bashkë për koncertet e tyre.

Edhe pas largimit të Mozzik nga kompania muzikore ‘On Records’ – ai u rikthye për koncerte.

Edhe pas lindjes së vajzës Hana – dyshja u rikthye në koncerte.

Mirëpo pas ndarjes së bujshme nga Loredana – turneu muzikor që ata kishin planifikuar, Loredana e vazhdoi e vetme.

Tani Mozzik, iu rikthehet koncerteve me një partnere tjetër. Ai do të jetë bashkë me Kidën e cila tashmë ka përfunduar kontratën e saj në “On Records” dhe me vëllaun reper Getinjon.

Mozzik, kohëve të fundit është përfolur shumë për jetën e tij private, për ndarjen nga nëna e vajzës së tij si dhe për publikimin e këngës së fundit “Dhelpër Dinake”.

Si i ftuar i parë i edicionit të pestë në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, Mozzik flet hapur për këtë periudhë të jetës si dhe u përgjigjet edhe pyetjeve të fansave.

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm