Çka bëri Vedati gjatë orëve të vona në shtratin e tij? (VIDEO)

By

Vedati e ka vazhduar edhe në dhomën e gjumit temën për shejtanin.

Derisa ai po rregullonte shtratin për t’u shtrirë, ndezi një qiri pasi tha se “frikësohet”, dhe kjo ishte edhe arsyeja pse ai nuk doli jashtë.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar çka tha ai më shumë.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm