Melisa Lleshi urren këtë tipar në fytyrën e saj

By

E drejtpërdrejtë, lozonjare, impulsive dhe e brishtë, Melisa Lleshi vjen gjithnjë në formën e saj më autentike para publikut.

Kështu ndodhi edhe kur u përgjigj në pyetjet më pikante të Prive – që për Melisën rezultoi se nuk ishin edhe aq pikante.

Pa u menduar shumë na tregoi emrin e reperes shqiptare me të cilën nuk do të bashkëpunonte kurrë, dhe gjithashtu tregoi edhe pjesët në trupin e saj që nuk pëlqen edhe aq.

Ajo po ashtu thekson edhe “defektin” në fytyrën e saj duke u shprehur se e urren.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm