Aksidentohet aktorja e njohur shqiptare (FOTO)

By

Është aksidentuar aktorja e njohur shqiptare.

Bëhet fjalë për Arta Nitajn.

Prive ka kapur paparazzi momentin kur ajo dhe një vajzë me të cilën është aksidentuar debatojnë në mes të rrugës.

Policia nuk është thirrur në vendin e ngjarjes pasi duket se të dyja kanë vendosur të merren vesh mes vete pa pësuar dënime.

Sipas fotografive të cilat po i shihni edhe ju, as Arta e as vajza në fjalë nuk janë lënduar./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm