Geti sapo na emocionoi me urimin për ditëlindjen e parë të vajzës

By

Sot, vajza e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit, u bë një vjeçe.

Një urim publik sapo e mori nga babai i saj, reperi i njohur i cili na emocionoi me fjalët e shkruara për të.

Teksa ka zgjedhur një fotografi të përbashkët për ta ndarë me ndjekësit në Instagram, ai i bëri dedikimin e një babai perfekt, duke i treguar sesa e rëndësishme është për të.

Më poshtë mund ta lexoni postimin e plotë, e ne i urojmë edhe 100 të tjera vajzës Marget.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Artikuj të ngjashëm