Në fund të verës, Kida bën ndryshimin në pamje

By

Pas një sezone shumë të ngjeshur, Kida ka bërë ndryshimin në pamje.

Ajo ka postuar një fotografi duke treguar se ka shkurtuar flokët.

Artistja duket goxha ndryshe pasi gjatë gjithë vitit ka mbajtur flokët e gjata.

Ndryshe, Kida lanson sot projektin në bashkëpunim me Mc Kresha dhe Lyrical Son./Prive.al

Artikuj të ngjashëm