Këtu është arsyeja pse Kendall Jenner dhe Devin Booker u ndanë

By

Kendall Jenner dhe Devin Booker thjesht nuk ia dolën dot të funksiononin.

Një ditë pas E! News konfirmoi se dyshja u ndanë në heshtje muajin e kaluar, një burim i afërt me Kendall tregoi ekskluzivisht atë që i bëri të dy të ndaheshin.

“Oraret e tyre nuk ishin të njëtrajtshme”, tha burimi i brendshëm për E! News, “dhe përfundimisht marrëdhënia me të vërtetë mori rrugën e saj”.

Dhe gjërat vazhdojnë të mbeten miqësore, siç tha burimi: “Nuk ka gjak të keq. Nuk ishte një ndarje e tmerrshme”.

Duke qenë se të dy kanë mbetur në marrëdhënie të mira, Kendall me sa duket nuk i ka marrë gjërat shumë të vështira.

Kendall është në gjendje shpirtërore të shkëlqyer që nga ndarja,” tha burimi. “Ajo ka qenë shumë e zënë dhe po përpiqet ta çojë kompaninë e saj në një nivel tjetër dhe është vërtet e fokusuar në punë”.

Sa i përket asaj se si duket jeta e saj e dashurisë në të ardhmen, është e sigurt të thuhet se ajo nuk po planifikon të vazhdojë shumë shpejt. Insajderi vuri në dukje se “ajo nuk është vërtet e hapur për takime tani”.

Gjatë gjithë lidhjes së tyre, ish-çifti u përpoqën ta mbanin lidhjen e tyre larg vëmendjes. Ata shpërndanin herë pas here foto të njëri-tjetrit në rrjetet sociale dhe u dalluan shpesh në takime, por ata rrallë flisnin publikisht për romancën e tyre.

 

Artikuj të ngjashëm